Çanakkale ili Ayvacık ilçesinde hizmet veren Organik Et Adaklık Kurbanlık isimli işletmemiz müşterilerine kaliteli ve organik hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak geniş bir alana sahip olmamızdan dolayı bünyemizde fazla sayıda hayvan bulundurmaktayız. Hayvanlarımız her gün ikişer defa olmak üzere doğal ortamlarında doğal bir şekilde otlandırılmaktadır.

Hayvanlarımızın yemleri ve suları veteriner hekimlerimiz tarafından belirlenen planlar dahilinde verilmekte ve hayvanlarımızın sağlıklı bir şekilde gelişmeleri sağlanmaktadır. Siz müşterilerimize kurbanlık ve adaklık alanlarında hizmet vermekte ve bu hizmeti verirken piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Bu fiyatlar aracılığı ile siz müşterilerimizin memnun olmalarını amaçlamaktayız.

İşletme olarak sizlere profesyonel kasaplarımız ile kesim hizmeti de vermekteyiz. Kesin hizmeti verirken kullandığımız kesimhanelerimiz daima temiz bir şekilde tutulmakta ve sunulan hizmetin sağlıklı olması sağlanmaktadır. Ayrıca kasap elemanlarımızın sayılarının fazla olması ve kullandığımız teknolojik makinelerimiz sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde hızlı bir hizmet sunulmaktadır.

Bünyemizde bulunan hayvanlarımız kilolarına göre gruplandırılmakta ve bu kilolara göre sizlere fiyat sunulmaktadır. Her müşterimizin bütçesine göre hayvanlarımız bulunmaktadır. Satın aldığınız hayvanlarımız etiketler yardımıyla kodlanmakta ve karışma durumları yaşanmamaktadır.

Sizler de bu şekilde kaliteli, uygun fiyatlı bir hizmet almak istiyorsanız eğer Çanakkale adaklık kurbanlık sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.