Ayvacık Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Ayvacık Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım satımı kadar üzerinde durulması gereken hassas bir konudur. Hastalıklı, kurban edilmeye uygun olmayan ya da damızlık için uygun olmayan küçükbaş hayvanları iyi ayırt edebilmeniz gerekir. Bu konuda yeteri kadar tecrübeye sahip değilseniz,Organik Et Adaklık Kurbanlık güvenilir müşteri hizmetleri ile bu alanda da sizlere hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Küçükbaş Hayvanlar Hangileri?

Elbette bu grubun en bilineninden başlamalıyız. Küçükbaş hayvanlar asında en popüler olan grup koyunlardır. Süt, et, deri ve yünleri ile çok yüksek verime sahip olduğu kadar, yıl içinde iki defa yavrulayabilmesi, özelliklerine göre çoğunlukla ikiz kuzular doğurmaları onların yüksek kar getiren besicilik faaliyetleri arasında ilk sıralarda olmalarını sağlar. Beslenmelerinin ve bakımlarının da oldukça kolay ve düşük maliyetler gerektirdiğini de belirtmeliyiz. Çünkü koyunlar yılın neredeyse tamamında kar yağışı haricinde, sürekli olarak otlatılabilir. Geniş meralar, onlar için en iyi besindir. Koyunlar; kendi içinde özelliklerine göre de sınıflandırılabilir. Koyunun erkeğine koç, yavrusuna kuzu, bir yaşına erişmiş olanlara toklu, iki yaşına erişmiş olan koyunlar şişek ve üç yaşındakiler ise ögeç olarak adlandırılır. Koyun çoğunlukla dişilerin ve küçükbaş hayvanlar arasındaki genel gruplandırmayı ifade eder.

Öne Çıkarılanlar

Ayvacık Kurban Kesimi

Adaklık kurban fiyatları kurbanların ağırlıklarına ve cinsine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı her büt&cce

Ayvacık Küçükbaş Hayvan Alım Satımı

Küçükbaş hayvan alım satımı da en az büyükbaş hayvan alım satımı kadar üzerinde durul

Ayvacık Adaklık Kurban Satışı

Çanakkale Ayvacık’da bulunan AB standartlarındaki adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365

Ayvacık Canlı Hayvan Alım Satımı

Çanakkale Ayvacık Organik Et Adaklık Kurbanlık sadece siz değerli müşteril

Yorumlar

Hakan

Tertemiz bir alışveriş için ideal bir yer. Geliyorsunuz,bir sürü büyükbaş,küçükbaş gayet temiz bir ortamda gösteriliyor.Fiyatına göre,ya da gönlünüze göre seçiyorsunuz.Toplu et kesimi isteyen aileler için, güvenilir satıcıdır.

5 Yıldız

Ahmet

Gerek hizmet gerek müşteri memnuniyetinde İsmail Kocabıyık Çanakkale'de adaklıkta 1. Sınıf işçilikleriyle ön plana çıkmaktadırlar. Allah işlerini güçlerini rast getirsin. Teşekkürler ilginiz için

5 Yıldız

Selçuk

Güler yüzlü alakadar hoş muhabbetli dürüst çok iyi bi esnaf İsmail Bey tavsiye üzerine gittik gittiğimizede çok memmun olduk çayımızı içtik hızlı ve temiz bi şekilde kesimi yaptılar iki toklu seçti verdi söylediğindende iyi çıktı fiyatlar makul zaten

5 Yıldız